ایثار

شهادت هنر مردان خداست

ایثار

شهادت هنر مردان خداست

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۱۰ تیر ۹۵، ۰۹:۵۹ - solmaz
    :(
پیوندها

۶ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

انقلابی یا افراطی ؟

آقای هاشمی کدامین است ؟  تصمیم با شما . . .

  • یاران دولت

بسیاری از کسانی که از دیدار توام با بی ادبی نخست وزیر انگلیس با رئیس دولت یازدهم ذوق زده شده اند، خود را پیرو امام(ره) و خط آن بزرگوار دانسته و علی الظاهر چنان جلوه می نمایانند که منویات امام راحل را نصب العین رفتار خود قرار داده اند. بازخوانی فرمایشات امام خمینی(ره) پیرامون عملکرد انگلیس با ایران طی حداقل ۹۰ سال گذشته و دیدگاه شفاف و صریح ایشان در رابطه با انگلیس و رابطه با آن می تواند معیار مناسبی برای شناخت نیروهای واقعی خط امام(ره) باشد.

  • یاران دولت

صدا و سیما بعد از مدت‌ها حمایت شدید و یک طرفه از فعالیت‌های دیپلماسی دولت و مذاکرات هسته‌ای و سانسور کامل مواضع و فعالیت‌های منتقدین توافقنامه ضعیف، بالاخره مجبور شد سکوت کامل خود را تخفیف بدهد. در این مستند به بخشی از دستاوردهای توافق‌نامه ژنو که منفعت خاصی را نصیب ملت نکرده است، پرداخته است.

به گزارش «پایگاه خبری تحلیلی رئیس جمهور ما»؛ مستند "یکسال تجربه"، کاری از شبکه اول سیما به بررسی مواضع و اقدامات آمریکا در قبال ایران طی یکسال گذشته. پرداخته است.

 

ـ دانلود لینک مستقیم  مستند یک سال تجربه - کیفیت پایین (اندازه فایل: 34.4 مگابایت

ـ دانلود لینک مستقیم  مستند یک سال تجربه - کیفیت متوسط (اندازه فایل: 96.8 مگابایت

ـ دانلود لینک مستقیم  مستند یک سال تجربه - کیفیت بالا (اندازه فایل: 195.4 مگابایت

  • یاران دولت

با نگاهی عمیق به دو موضوع الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت، به‌خصوص موضوع سبک زندگی به‌عنوان یکی از ابعاد آن، از یک‌سو و موضوع جنگ نرم از سوی دیگر، می‌توان گفت که این دو، بنیان‌های حرکت فرهنگی کشور هستند که متأسفانه غفلت و عدم توجه به این دو موضوع راهبردی، آثار تلخ خود را به‌‌عیان در جامعه نشان می‌دهد.

«پایگاه خبری تحلیلی رئیس جمهور ما»عمار خسروجردی؛ بیش از یک سال از آغاز دولت تدبیر و امید به ریاست جناب حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی می‌گذرد. بی‌شک فرصت یک سال نمی‌تواند فرصتی کافی برای ارزیابی یک دولت باشد، اما به نظر می‌توان در این دوران برخی از خطوط کلان و نگرش‌های دولت را در عرصه‌های مختلف استنباط و استخراج نمود.

  • یاران دولت

9دی:به دنبال بالا گرفتن انتقادات از اظهارات چندی پیش آقای رئیس‌جمهور درباره تحقق رشد 5/2 درصدی اقتصادی در فصل بهار امسال و خروج از رکود اقتصادی، بانک مرکزی پنجشنبه دو هفته پیش گزارشی از وضعیت رشد اقتصادی کشور منتشر کرد که تعجب خیلی‌ها حتی حامیان دولت را نیز به دنبال داشت. برای آگاهی از دلایل پشت پرده این آمار باید مروری بر وقایع یک سال اخیر کرد.  • یاران دولت

حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم و صنعت : "کرامت با زانو زدن مقابل کامرون و امثال آن حاصل نمی‌شود…

عزت و کرامت با ایستادگی و مقاومت حاصل می‌شود و بنابر فرموده امام راحل راهی جز مبارزه نمانده است پس باید چنگ و دندان ابرقدرت‌ها و آمریکا را شکست."

به گزارش خبرنگار فرهنگی «خبرگزاری دانشجو»،

مهندس سعید قاسمی در گردهمایی اساتید و دانشجویان بسیجی دانشگاه علم و صنعت که عصر امروز برگزار شد اظهار داشت: افتخار می‌کنم که بخشی از زندگی‌ام را در مقطع انقلاب و پس از انقلاب در این دانشگاه گذرانده‌ام.

  • یاران دولت